Kongres

Vážení riaditelia a manažéri

Plánujete organizovať kongresy, konferencie, semináre, prezentácie nových produktov, stretnutia s klientmi, pracovné porady alebo firemné večierky? Vďaka ideálnym priestorom a našim dlhoročnými skúsenosťami je Alexandra Wellness Hotel pre Vás tým najlepším riešením. Náš hotelový komplex je vďaka svojej polohe a svojmu vybaveniu predurčený pre organizovanie firemných akcií, kongresov, a spoločenských podujatí. Ponúkame Vám komplexné zastrešenie a zabezpečenie všetkých akcií na kľúč. Poskytujeme celú paletu služieb potrebných na prípravu t.j. – poradenstvo, spracovanie , organizačné a technické zabezpečenie akcií, so všetkým čo k tomu patrí. Okrem atraktívneho prostredia a širokej palety služieb Vám ponúkame špičkovú kongresovú sálu vhodnú na kongresy, meetingy, školenia, semináre, či rôzne prezentácie.

PREČO PRÁVE U NÁS?

 • Jednoduchá dostupnosť zo všetkých smerov Slovenska
 • Kongresové priestory s kapacitou až 130 miest, vybavené modernou technikou a Wi-Fi pripojením
 • Možnosť rozdeliť kongresovú miestnosť na 2 samostatné miestnosti
 • Ubytovanie v moderne zariadených izbách so 130 lôžkami
 • Športová hala a multifunkčné ihrisko priamo v hoteli
 • 25 metrový plavecký bazén
 • Wellness centrum & Fitness centrum
 • Služby profesionálnej gastronómie
 • Ústretový a priatelský personál
 • Možnosť tématických večierkov
 • Nočný disco bar, bowling & cocktail bar

Kongresová sála

Vám ponúkne kapacitu až 130 miest s možnosťou predelenia na 2 samostatné odzvučnené sály, denné svetlo, ozvučenie s klopovými a bezdrôtovými mikrofónmi, 2x data projektor, 2x premietacie plátno, neobmedzené Wi-Fi pripojenie, flipcharty, magnetické tabuľe, fixy, laserové ukazovátka a pinboardy.

Typy sedení

 

 

KONGRESOVÁ SÁLA

Sedenie

I. + II.

I.

II.

Kino

152

75

77

Školské

100

50

50

Tvar I

85

40

40

Tvar U

22

22

Kruhové

30

26

28

28

24

24

Kino sedenie

 Školské sedenie

Sedenie do tvaru I

kongress-kino kongress-skola kongress-i
     

Kruhové sedenie

Kruhové sedenie

Kruhové sedenie

kongress-kruh1 kongress-kruh2 kongress-kruh3

Pre menšie akcie je možnosť využiť  ďalšiu našu spoločenskú miestnosť s kapacitou cca. 60 osôb. 

Pre firemné akcie vieme zabezpečiť kompletný doplnkový program ako sú športové aktivity a pod. v rámci nášho hotela t.j. 25m plavecký bazén,športová hala, bowling, vonkajšie multifunkčné ihrisko, nočný disco bar a zároveň sme schopný pripraviť i outdoorové športové aktivity v rámci Jánskej doliny. Naše zariadenie je v  skupine hotelov a penziónov v Jánskej doline t.z. spolu vieme ponúknuť cca. 400 lôžok v tejto lokalite. Pre veľké firemné akcie majú možnosť využiť klienti našu športovú halu,  ktorá sa môže variabilne prispôsobiť i takýmto akciám. Zároveň pre tieto všetky typy  akcií zabezpečujeme aj  špičkové cateringové služby.

V prípade záujmu nás kontaktujte s Vašimi požiadavkami a my Vám pripravíme komplexnú ponuku resp. návrhy, z ktorých si môžete vybrať podľa Vašich požiadaviek.  Môžete využiť priamy kontakt na pracovníka obchodného oddelenia tel.: +421 917 092 600, +421 905 184 722  alebo e-mail: sales@alexandrawellnesshotel.sk.  

Je samozrejmosťou, že na požiadanie zabezpečíme akúkoľvek štandardnú či nadštandardnú techniku, kvetinovú výzdobu, tlmočnícke, či iné služby

Fotogaléria

Kontaktujte nás

V prípade záujmu nás kontaktujte s Vašimi požiadavkami a my Vám pripravíme komplexnú ponuku resp. návrhy, z ktorých si môžete vybrať podľa Vašich požiadaviek. Môžete využiť priamy kontakt na pracovníka obchodného oddelenia tel.: +421 917 092 600, +421 905 184 722 alebo e-mail: sales@alexandrawellnesshotel.sk.

Využite zľavu 20% na letný balík 2024 s promo kódom.

X